Şişli Ofis Taşıma

Şişli ofis taşıma, iş hayatında yenilik yapması gereken kişilerin nakliye ihtiyacını karşılar. Üretim tesislerinden bağımsız ofisleri bulunur. Büyük firmalar ya da avukatlık, danışmanlık ve mali müşavirlik büroları; zaman zaman yer değişikliğine ihtiyaç duyabiliyor.

Bunun nedeni kimi zaman daha iyi bir lokasyonda bir yer buluyor. Kimi zamanda daha geniş bir yere geçme arzusu olabilir. Böyle durumlarda yapılması gereken eşyaları titizlikle yeni ofise aktarmaktır. Özellikle önemli evraklar ve elektronik eşyalar, en ufak bir hatada zarar görebilir.

Yasal olarak belirlenen sürelere göre saklanır. Gereken evrakların zarar görmesi halinde idari yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Şişli Evden Eve Nakliyat ekibi, eşyanın türüne uygun olarak geliştiriyor. Paketleme, ambalajlama ve kolileme hizmetleri ile herhangi bir problem yaşamadan yeni ofisinize yerleşmenizi sağlar.

Ofis Taşıma Firmaları Şişli

Şişli ofis taşıma firmaları kendi imkânları ölçüsünde sizi hizmetleri ile buluşturur. Yeterince personeli olmayan ya da mobilya montajı konusunda tecrübe sahibi olmaz. Firmalar; sürecin uzamasına, eşyalarınızın zarar görmesine sebep olabilir.

Aynı zamanda bu firmaların herhangi bir sigorta hizmeti de söz konusu olmaz. Eşyalarınızın zarar görmesi sonucu yaşadığınız maddi kaybı telafi etmeniz mümkün değildir. Eşyalarınızın yanı sıra yeni ofisinizin parkeleri, döşemeleri, duvarları da amatörce yapılan nakliye sürecinde zarar görebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Şişli’de en güvenilir adres ŞİŞLİ Nakliyat’tır.

Şişli Ofis Taşımada Şişli Nakliyat Farkı

Şişli Ofis Taşıma

İster şehir içi ister şehir dışı olsun yeni ofisinizi sorunsuz bir şekilde açıyor. Şişli Nakliyat ayrıcalıklarından yararlanılıyor. Bu ayrıcalıkların başında son teknoloji ambalajlama sistemleri gelir.

Ambalaj malzemeleri ile özenle sarılan ve kolilere koruyucu malzeme destekli olarak yerleştirin. Eşyalarınızı, yeni iş yerinizde problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebiliyor.

Kolileme aşamasında aradığınızı kolayca bulabilmeniz adına profesyonel bir tasnifleme yapılıyor. Aynı türden eşyalar aynı koliye yerleştirilerek kolayca bulunur hale getiriliyor. Kolilerin üzerine muhteviyatına ilişkin bilgiler yazılıyor. Böylece aradığınız her şeyi elinizle koymuş gibi bulursunuz.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi; Ofis Nakliyesi Zamanlama Ve Planlama Açısından En Önemli İşlemlerin Başında Geliyor.

İstanbul Şişli, Nişantaşı, Teşvikiye, Fulya, Mecidiyeköy Bölgesinde En Çok Tercih Edilen Ofis Nakliye Firmasıyız. 1997 Yılından Bu Yana Ofis Taşımalarını Titizlikle Yapıyoruz. Başka Taşıma Şirketlerine Göre En Çok Kurumsal Referans Ağı Olan Firmayız.

Bazı Referanslarımız

  • İş Bankası
  • Türkiye Futbol Federasyonu
  • Halkbank
  • GETİR
  • Mercedes
  • Yapı Kredi
  • OYAK

Şişli Ofis Taşımada Asansörlü Nakliye Sistemleri

Gökdelenlerin ve yüksek katlı plazaların günümüzde daha fazla inşa ediliyor. Asansörlü taşıma sistemlerinin kullanımını zaruri hale getiriliyor. Transfer Nakliyat düzenli olarak kontrolden geçirilen asansör mekanizmasını taşıma sürecine dâhil ederek zaman tasarrufu sağlar.

Yüksek katlara çıkarılan eşyalar, devrilmeden şekilde asansör kabininin içerisine yerleştiriliyor. Kabin, ofisinizin bulunduğu daireye ulaşır.

Bu aşamada eşyalar ekip arkadaşlarımız tarafından indiriliyor. Şişli Nakliyat size mobilya montaj konusunda da destek sunmaktadır. Taşınma aşamasında sökülen mobilyalar, yeni adresinizde sağlam bir şekilde kuruluyor. Böylece mobilya montaj için uygun bir usta arayışına girmenize ve ekstra masraf yapmanıza gerek kalmaz.

Şişli Ofis Taşıma Fiyatları

Transfer Nakliyat hem Şişli ofis taşıma fiyatları hem de farklı açılardan avantajlı bir seçimdir. Firmamızın düzenli olarak bakımları yapılan ve hijyenik kasalara sahip araçları sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Araç içi istiflemenin profesyonelce yapılıyor. Trafikte seyir halindeyken eşyaların devrilmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Bunun için uygun fiyatlarını kaliteyle buluşturan firmamız, en iyi hizmetle sizin karşınıza çıkıyor. Tamamen profesyonel bir kadrodan oluşan ekibimiz, iş sağlığı tedbirlerine uygun şekilde hareket eder.

Sizin talepleriniz de bizim için önemlidir. Dikkatle korunması gerekir. Bir eşya ya da aşırı hassas bir elektronik cihaz söz konusu olur. Daha kalın yapıda olacak şekilde ambalajlama yapılıyor. Sizden aldığımız güçle hizmetlerimizi her geçen gün daha da geliştirirken liderliği kimseye kaptırmamaktayız.

Başka firmalara göre daha kurumsaldır. Diğer taşıma şirketlerine göre daha ekonomik, Başka firmalara göre daha tecrübeliyiz.

Diğer nakliye firmalarına göre daha profesyoneldir. Başka taşımalara göre daha pratiktir.

Başka taşıma şirketlerine göre daha ucuzdur. Diğer taşıma şirketlerine oranla daha eskidir.

Paketleme sistemi diğer firmalara göre daha detaylıdır. Başka firmalara göre daha kurumsaldır.

Diğer taşıma firmalarına göre daha köklüdür. Başka firmalara oranla daha detaylıdır.

Başka ofis taşıma şirketlerine göre daha planlıdır. Diğer ofis taşıma şirketlerine göre daha seridir.

×