Şişli Ev Taşıma

Şişli ev taşıma, İstanbul’un çeşitli ilçelerine ve şehir dışında herhangi bir yere taşınmak isteyen kişilerin yararlandığı bir hizmettir. Her ne kadar firmaların sunduğu farklı hizmetler olsa da en yoğun talep gören hizmetlerin başında ev taşıma gelmektedir.

Bir yerden bir yere taşınmanın pek çok nedeni olabiliyor. Yeni bir iş, evlilik, eğitim gibi nedenlerle farklı bir yerde yeni bir hayata başlamak, herkes için zorlu bir süreçtir. Bu süreci daha da zorlaştırmamak adına Şişli ev taşıma firması seçiminde dikkatli hareket etmeniz gerekir.

Ev Taşıma Başlı Başına Bir Sanattır! Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Husus Taşıma Şirketini Doğru Seçmektir.

İstanbul Şişli Bölgesinde En Uygun Fiyatlara Ev Taşımanın Keyfini Çıkarın!

Merdiven altı diye tabir edilen ve yasal prosedürlere aykırı şekilde faaliyetlerini sürdüren firmalar, sadece eşyalarınıza zarar vermekle kalmaz; moralinizi ciddi anlamda bozarak sıkıntılı anlar yaşamanıza yol açar. Şişli Evden Eve Nakliyat ile hiçbir sıkıntı yaşamadan yeni adresinizde yeni yaşamınıza başlayabilirsiniz.

Şişli Ev Taşıma Firmaları

Evden eve nakliyat Şişli ile sınırlı olmayıp İstanbul’un her ilçesi için sunulan bir hizmettir. Taşınma hizmetinin kapsamı, firmanın olanaklarından kaynaklanan sebeplerle ya da müşterilerin taleplerine göre farklılık gösteriyor.

Eşyaların parça parça ya da toplu şekilde bir yerden bir yere taşınması, herkes tarafından bilinen genel bir hizmettir. Bunun yanı sıra küçük ebatlara sahip eşyaların kolileniyor.

Büyük ebatlı olanların hasar almayacak şekilde ambalaj malzemeleri ile kaplanması; sunulan diğer hizmetlerdendir. Mobilyaların taşınılacak evde sökülmesi ve yeni eve ulaşıldığında monte edilmesi sayesinde farklı bir firmadan mobilya montaj desteği almanıza gerek kalmıyor.

Şişli evden eve taşımacılık, evinizin bulunduğu katın yüksekte olması halinde asansör mekanizması aracılığıyla gerçekleştiriyor. Müstakil yapılarda, zemin katlarda ve birinci katlarda ise asansör kullanımına ihtiyaç duyulmuyor. Dükkân üstünde kalan birinci katlarda, yüksekliğin fazla olmasından dolayı asansörlü evden eve taşımacılık yapıyor.

Şişli Ev Taşıma Profesyonel Yaklaşım

Ev Taşıma

Şişli evden eve nakliye sürecinde güvenebilirsiniz. Eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz firmaların başında Şişli Nakliyat gelir. Firmamız, alanında yetkin personelleriyle evinize gelerek her eşyayı kırılmayacak, arızalanmayacak ve bozulmayacak şekilde taşır.

Bunun için ilk etapta hangi eşyanın nasıl bir korunmaya ihtiyacı olur. Bunun için hangi malzemelerin kullanılması gerektiği belirlenmelidir. İkinci etapta ise uygulamaya geçiyor.

Taşınma sürecinde en sık kullanılan ambalaj malzemeleri; patpat naylon, kağıt, airbox olarak sıralanıyor.

İstanbul Şişli evden eve nakliyat sırasında cam, porselen gibi kırıyor. Bunlar kolilere, yanlarına destekler eklenerek yerleştirilmelidir. Bu sayede koliye gelen herhangi bir darbe anında hasar oluşma riski ortadan kaldırıyor.

Beyaz eşyalarda ve elektronik eşyalarda gövde kadar kabloların korunması da önemlidir. Taşınma sırasında ezilen, bükülen ya da gerilen kablolar cihazların çalışmamasına sebep olur.

Bu da sizin için ekstra masraf demektir. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için Şişli Nakliyat ile yola çıkıyor. Herkese tavsiye edebileceğiniz bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Şişli Ev Taşıma Fiyatları

Şişli ev taşıma fiyatları sunduğumuz cazip fırsatlardan yararlanarak kaliteli bir hizmete kolayca ulaşabilirsiniz. Olası bir aksilik durumunda eşyalarınızın zarar görmesi halinde sigorta kapsamında maddi kaybınız telafi ediyor.

Firmamız size bildirdiği tarih ve saate uygun şekilde hareket eder. Hizmetimizde herhangi bir gecikme yaşanmamakta. Ekibimiz, tüm eşyalarınızı muntazam bir şekilde araç içerisine yerleştirerek, hareket halinde meydana gelecek devrilme ya da ezilme gibi problemleri önler.

Bütçenizi sarsmayan bu hizmet sayesinde taşınma sürecinin getirdiği diğer masrafları rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Siz de Şişli’deki evinizden taşınmaya karar verdiğinizde, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz; hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize ulaşıyor.

Başka firmalara göre daha kurumsal olduğumuz için en çok tercih edilen ev taşıma şirkeyiz.

×